‘Het was een gezellige nazit zondagmiddag bij de Wijnboerderij aan de Zuidbuurt. De Midden-Delfland Dagen 2018 zaten er op en de betrokken vrijwilligers waren uitgenodigd hier het glas te komen heffen op de goede afloop. Soms van achter de geraniums, een nieuwe ervaring! Er waren levendige gesprekken over ieders belevenissen.

Misschien wel de rustigste uurtjes waren op zaterdagochtend op de Buitenplaats Vlaardingen. Daar bleken de activiteiten pas om 12 uur te beginnen, terwijl Roos en ik om 10 uur aanwezig waren. Geen nood, de koffie smaakte er goed en we hadden alle tijd het nieuwe MDV-bomenboek Knotwilgen en andere kanjers in te kijken. Wat een prachtig boek, hulde aan de samenstellers! Nog iets leuks: Inge was er ook bij op de Wijnboerderij. Kortom, de Midden-Delfland Vereniging was weer in topvorm dit weekend.’
(bijdrage van Ria Zeeuw)