Na een heerlijke zomer is het weer tijd voor de informatievrijwilligers van de Midden-Delfland Vereniging, onder aanvoering van Roos Heijdra, om de mouwen op te stropen. De eerste evenementen waar de vereniging met een kraam staat, zijn al bekend.

* zaterdag 1 september 12.00-17.00 uur én zondag 2 september 10.00-17.00 uur op de Bieslanddagen in Delfgauw
* zaterdag 8 september 12.00-17.00 uur op het Escampfestival, op het Roggeveld in het Haagse Zuiderpark (ingang Melis Stokelaan, de MDV-kraam vind je in de wijktent Wateringseveld)
* zondag 23 september 13.00-16.00 uur bij Maassluis beweegt
* zaterdag 29 september 10.00-16.00 uur bij Groen & Gezond op de Levende Buitenplaats/Bezoekerscentrum Midden-Delfland (Tramkade 24b, 2636CT Schipluiden)
* zondag 7 oktober 12.00-17.00 uur op de Feelgoodmarkt Furieade Maassluis
* zaterdag 13 oktober 12.00-16.30 uur op het boerenoogstfeest op de Adrianushoeve (Woudweg 26, 3123KB Schiedam)

Escampfestival 2018: het grootste tuinfeest van Den Haag e.o
De vereniging is op het Escampfestival te gast bij Bewonersplatform Wateringse Veld. Na het werkbezoek van de Haagse burgemeester Pauline Krikke aan Midden-Delfland in juni is ook dit een investering in een betere Stad&Landrelatie zoals de vereniging voorstaat. Twee bestuursleden volgen momenteel een spoedcursus Standwerker en gaan 8 september hun best doen zoveel mogelijk Hagenaars enthousiast te maken voor hun groene achtertuin.

Kom buurten
Wie langs wil komen bij de MDV-kraam is van harte welkom. Naast foldermateriaal zoals handige fiets- en wandelkaarten is ook het bomenboek Knotwilgen en andere kanjers in te zien en te koop. Nieuwe leden kunnen het krijgen het als welkomstcadeau. Lid worden of iemand als cadeau lid maken, kan in een handomdraai, klik dan hier.

En wie weet raakt u geïnspireerd om informatievrijwilliger te worden. Neem dan contact op met Roos: [email protected], 06-26716848. Informatievrijwilliger Ria Zeeuw: ‘Het is voor een goed doel, en nog leuk ook. Tot ziens aan de kraam!’