De nieuwste Midden-Delfkrant ploft voor kerst op de mat. Dit jaar zit er de culturele bijlage Delflands Diep bij, met als thema Werken aan Midden-Delfland.

Elly Janmaat en Ceciel Sillevis werkten mee aan deze tweejaarlijkse bijlage. Zij tekenden voor het bomenboek Knotwilgen en andere kanjers en dat smaakte naar meer.

Het interview van Gemma van Winden met Kees Ammerlaan van de Glazen Woning is een aanrader. Sla ook het artikel van Kor Kegel op over de bochtafsnijding van de Delftse Schie, met een prachtige luchtfoto.

Op de gastpagina is ruimte voor Stichting Monstersche Sluis en verderop voor Vlaardingen 1018. Annemiek van Adrichem sprak weerman Huib Mizee van TV West. Koos Karssen blikt vooruit naar het MDV-congres op donderdag 14 maart in Maassluis. En, lest best, lees de bijdragen van Jolanda over spoorzoeken, Lydia met het recept van boerenfatsoen, Aad over restaurant Bavette, en de artikelen van Frits, Kees en D. Herder om misschien het jaar mee uit te luiden.

Foto: Tiny van der Meer