‘Een stukje schrijven voor deze website is niet altijd makkelijk, maar het is voor mij kinderspel vergeleken met het bepalen van je keus bij de waterschapsverkiezingen op woensdag 20 maart.

Hier in Schiedam vallen wij onder het Hoogheemraadschap van Delfland en dit regelt ook de waterhuishouding van het Midden-Delflandgebied. Redenen genoeg om je best te doen om een verantwoorde keus te maken, maar hoe? De kandidatenlijsten riepen alleen maar meer vraagtekens op,  Water Natuurlijk? Integer Liberaal? Van de zoektocht op internet werd ik vooral mismoedig.

Toch maar weer de kandidatenlijsten geraadpleegd en bingo! Een vertrouwde naam uit een vertrouwde plaats. Ik noem geen naam en ook geen nummer, maar mijn keus staat vast. Tenzij het komende Midden-Delfland Vereniging Congres: Een Groene Visie op Midden-Delfland, donderdag 14 maart in Maassluis, tot nieuwe inzichten leidt.’
(bijdrage en foto van Ria Zeeuw)