Zaterdag 15 juni Midden-Delfland Dag: het programma prijkt op de middenpagina’s van de nieuwe Midden-Delfkrant. Over de nieuwe Boerderijenfietsroute kun je alvast lezen in dit zomernummer.

Annemiek van Adrichem trok op de racefiets richting het Rottemerengebied om het Polderpad te verkennen. Puur toeval dat Natuur- en Vogelwacht Rotta, actief in die contreien, op de gastenpagina zich presenteert.

Aad van Winden laat Jan Huijgen van de Eemlandhoeve bij Bunschoten aan het woord, pionier op het gebied van verbrede landbouw en het fenomeen burgerboerderijen. Inez Pereira van zorgboerderij Weidelicht voor ouderen met dementie,  belicht door Gemma van Winden, maakte een bijzondere foto met een dubbele regenboog. De tranen springen daarentegen in je ogen bij de foto van Birgit Slee van de eens zo fraaie, omgekapte es bij het oude gemaal in Maasland. Niet voor herhaling vatbaar…

Foto blauwe reiger, op voorkant van zomernummer: Tiny van der Meer